تگ فروشگاهی ، لیبل امنیتی ، خنثی کننده لیبل ، جداکننده تگ ( لوازم جانبی )

لوازم جانبی گیت فروشگاهی شامل محصولات ذیل می گردد :

  1. تگ دزدگیر سخت
  2. لیبل های امنیتی
  3. جدا کننده تگ های سخت ( تگ باز کن )
  4. خنثی کننده لیبل امنیتی

۱- تگ فروشگاهی
تگ فروشگاهی سخت معمولا برای صنف پوشاک و کیف و کفش ، لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد تگ های سخت از سه قسمت اصلی : ۱- بدنه از جنس مواد پلاستیکی (ABS ). 2- فقل مکانیکی. ۳- واکنش گر مغناطیسی ( سیم پیچ و خازن )  تشکیل شده اند .
کیفیت و قیمت تگ های فروشگاهی  به عواملی که در بالا اشاره شد بستگی دارد . برای تشخیص تگ های مرغوب از غیر مرغوب می توانید تگ ها را در موارد زیر با هم مقایسه کنید .

تگ های مرغوب :

  1. دارای بدنه از جنس مواد پلاستیکی نو می باشند یعنی شرکت تولیدکننده بجای مواد پلاستیکی بازیافتی از مواد اولیه پتروشیمی استفاده کرده است . برای تشخیص اینکه از مواد اولیه استفاده شده یا مواد بازیافتی ، از میزان سختی تگ می توان فهمید ، اگر بدنه تگ شکننده و سخت باشد یعنی خلوص مواد اولیه آن پایین تر می باشد و اگر نرم و غیر شکننده باشد یعنی از مواد اولیه نو در آن استفاده شده .
  2. قفل مکانیکی از مهم ترین قسمت های تگ های فروشگاهی سخت می باشد به طوری که اگر جنس قفل تگ فروشگاهی از آلیاژ نا مناسب که دچار زنگ زدگی می شود استفاده گردد ، تگ پس از بسته شدن ممکن است هرگز باز نشود و فروشنده قادر به فروش کالا نگردد .
  3. قسمت اصلی تگ قسمت سیم پیچ آن می باشد که در تگ های مرغوب جنس سیم پیچ آن از مس بوده و طول سیم آن بیشتر از نوع  نامرغوب است  .

تگ فروشگاهی هر چقدر مرغوب تر باشد ضریب امنیت گیت فروشگاهی را نیز افزایش می دهد پس خرید گیت فروشگاهی بدون توجه به نوع گیت امنیتی و کیفیت آن کار کاملا اشتباهی می باشد . تگ های فروشگاهی رایج که در بازار ایران استفاده می شوند تگ صدفی ، تگ گلف ، تگ یوفو ، تگ پنسیل (مدادی) ، تگ عدسی (مگا) می باشد .
تگ تعیین کننده فاصله بین آنتن گیت های فروشگاهی می باشد به طوری که هر چقدر اندازه تگ بزرگتر باشد می توان درب های خروجی بزرگتر را پوشش داد .

۲- لیبل امنیتی
لیبل امنیتی با توجه به تکنولوژی آن که لیبل RF یا لیبل AM  باشد می توان دسته بندی کرد .
لیبل های RF در تنوع و اندازه های زیادی تولید می شوند و بخاطر چسبندگی بالا و قطر کم (در حد یک میلیمتر) برای کتاب و انتشاراتی ها ، هایپرمارکت ها ، پلاسکو و …. استفاده می شود اما یکی از معایب این لیبل عدم پاسخگویی آن بر روی اجناس فلزی می باشد.
لیبل AM دارای تنوع محدود و چسبندگی کمترنسبت به لیبلRF بوده و یکی از مزایای این لیبل پوشش دهی اجناس فلزی می باشد که کاربرد این لیبل را برای کاربری های لوازم جانبی موبایل و لوازم آرایشی و بهداشتی مناسب می کند
.
۳- جدا کننده تگ های سخت (تگ باز کن )
جدا کننده تگ سخت (تگ باز کن ) دارای میدان مغناطیسی قوی بوده که قفل تگ را باز می کند و فروشنده می تواند تگ را از روی کالا جدا کند . کسب اطلاعات بیشتر برای جدا کننده تگ فروشگاهی

۴- خنثی کننده لیبل امنیتی
خنثی ساز یا خنثی کننده محصولی می باشد که برای فروشگاههایی که از لیبل امنیتی استفاده می کنند به کار می رود از آنجایی که لیبل های امنیتی را نمی توان از کالا جدا کرد و به همراه کالای فروخته شده از فروشگاه خارج می شوند لذا باید لیبل را غیر فعال نمود که در زمان عبور مجاز از مابین گیت فروشگاهی هشدار گیت فروشگاهی به صدا در نیاید . شرکت اسپینر تولید کننده خنثی کننده لیبل امنیتی با گارانتی ۳۶ ماه تعویض می باشد . لذا شما می توانید محصولات مربوط به لوازم جانبی گیت فروشگاهی رابه همراه قیمت آنها در ذیل مشاهده فرمایید :

تگ پنسیل

تگ پنسیل  یا مدادی پس از تگ صدفی و تگ گلف بیشترین استفاده را دارد ، این تگ به دلیل ظاهر زیبا و وزن کمی که دارد معمولا برای صنف کیف و کفش ، چرم ، هایپر مارکتها ، پلاسکو فروشی ها و فروشگاهها ی لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد . تگ پنسیل در رنگ های سفید ، خاکستری تولید می شود که رنگ سفید  آن بیشترین تقاضا را دارا می باشد . این تگ نیز در دو …

سلامت بدن و گیت ضد سرقت فروشگاهی

این روزها از گوشه  و کنار شنیده می شود برخی اشخاص که تخصصی در حوزه مخابراتی و الکترونیک ندارند اظهار می کنند که امواج برخی گیت های فروشگاهی  برای بدن مضر می باشند .
اما آیا واقعا گیت فروشگاهی برای بدن انسان مضر می باشد ؟
پاسخ سوال : انرژی امواج گیت فروشگاهی چقدر است؟ به ما برای شفاف سازی این موضوع کمک میکند
فهرست