گیت ضد سرقت
 
 

جهت خرید گیت فروشگاهی به موارد زیر توجه کنید :

قیمت گیت فروشگاهی اولویت اول نیست

مهم ترین مساله در خرید  گیت فروشگاهی از دید مشتریان شاید قیمت محصول باشد ، اما باید توجه داشت در خرید گیت فروشگاهی مهم ترین مساله میزان توانایی گیت فروشگاهی در تامین امنیت در جهت جلوگیری از سرقت است .
متاسفانه غالب مشتریانی که قصد خرید گیت فروشگاهی را دارند، گیت های فروشگاهی مختلف موجود در بازار را تنها از نظر قیمت با هم مقایسه می کنند . این یک خطای بزرگ است ، شما می توانید خصوصیات یک گیت فروشگاهی خوب را از نظر تامین امنیت تشخیص دهید و از نظر میزان تامین امنیت و دخالت قیمت محصول اقدام به خرید گیت فروشگاهی کنید .
 گیت فروشگاهی رسالتی جز جلوگیری از سرقت کالا و اجناس شما را ندارد یعنی اگر با هزینه ایی بسیار اندک اقدام به خرید گیت فروشگاهی نمودید و با وجود آن از فروشگاه شما سرقتی انجام شد و گیت فروشگاهی قادر به تشخیص آن نبود ، همان مبلغ اندکی که برای آن هزینه کرده اید نیز به هدر رفته است .

خودتان اقدام به نصب گیت فروشگاهی نکنید

توجه داشته باشید صرف خرید گیت فروشگاهی ، امنیت فروشگاه شما تامین نخواهد شد . در موارد بسیاری دیده شده که مدیر فروشگاه ، گیت فروشگاهی را از شرکتی در تهران خریده و آنرا به محل فروشگاه خود در استانی دیگر انتقال داده و خود اقدام به نصب و راه اندازی آن نموده است . توجه کنید که گیت فروشگاهی مانند تلویزیون و یا لوازم خانگی برقی نمی باشد که بدون تخصص آنرا نصب و تنظیم کنید . اگر قصد خرید گیت فروشگاهی دارید حتما از شرکتی که دارای نمایندگی فعال در استان شما و یا نیروی خدماتی اعزامی به محل شما می باشد خرید کنید .

گیت فروشگاهی دست دوم نخرید

همانطور که قبلا هم گفته ایم گیت فروشگاهی محصولی است که عملکرد مناسب آن بسیار وابسته به شرایط محیطی می باشد . اگر گیت فروشگاهی را از شرکت معتبری خرید نمایید آن شرکت قبل از خرید حتما از محیط فروشگاه شما بازدید کرده و فروشگاه شما را از نظر میزان نویز محیط ، وضعیت اختلال فرکانسی ، عرض درب خروجی فروشگاه ، کاربری فروشگاه و ... بررسی کرده و بعد از بررسی، سیستم مناسب را به شما پیشنهاد میدهد .
اما شما بدون توجه به هیچکدام از این مسائل اقدام به خرید گیت فروشگاهی دست دوم می نمایید و پس از آنکه متوجه شدید که دستگاه در فروشگاه شما کارکرد مناسبی ندارد از کاری که کرده اید پشیمان می شوید .

مشاوره خود را از اشخاص و یا شرکتهای معتبر بگیرید

شرکت یا شخصی که به شما محصولی را می فروشد نمی تواند مشاور قابل اطمینانی باشد حتی اگر آن شرکت ، شرکت اسپینر باشد . پس اگر قصد خرید گیت فروشگاهی دارید با وسواس و حساسیت مشاوره غیر صادقانه را از مشاوره صادقانه تشخیص دهید . اگر کلمه گیت فروشگاهی را در اینترنت جستجو کنید بیش از چند هزار صفحه برای شما باز می شود اما توجه داشته باشید شرکتهایی که در حال تامین گیت فروشگاهی هستند تعدادی کمتر از 10 شرکت می باشد

زمان با ارزش ترین دارایی در دنیا می باشد پس با ارزش ترین دارایی خود را به هدر ندهید و به ما اعتماد کنید زیرا ما تخصصی جز تولید و تجهیز فروشگاهها به گیت فروشگاهی نداریم .

 

اسپینر امنیت هوشمند 

تماس با ما
 

Copyright 2016 SPINER Co.         All Rights Reserved