مزایای دزدگیر فروشگاهی اسپینر

Advantages of Spinner's Store Alert

در این مقاله قصد داریم به طور کاملا فنی مزایای دزدگیر فروشگاهی اسپینر را نسبت به دیگر برند های دزدگیر فروشگاهی مورد بررسی قرار دهیم .

۱-نبود آلارم کاذب در دزدگیر فروشگاهی اسپینر

اگر تا به حال از دزدگیر فروشگاهی استفاده کرده باشید شنیدن آلارم کاذب (آلارمی که در حالت آماده باش دزدگیر فروشگاهی بدون حضور سارق و سرقت کالا شنیده می شود ) برای شما به یک امر طبیعی مبدل شده . این اتفاق زمانی رخ می دهد که دزدگیر فروشگاهی نتواند امواج نویز را از امواج تگ تشخیص داده و با حضور کوچکترین نویز در اطراف خود به اشتباه حضور سارق را اعلام می کند و با به صدا در آوردن بوق هشدار ، مدیر فروشگاه و مشتریان را متعجب می کند آلارم کاذب بدترین اتفاقی می باشد که می تواند برای دزدگیر فروشگاهی بیفتد زیرا با به صدا درآمدن دزدگیر فروشگاهی بدون اینکه سرقتی انجام شده باشد مشکلات زیر را به وجود می آورد .
۱-ممکن است همزمان با عبور یک مشتری از مابین دزدگیر فروشگاهی که از فروشگاه خرید انجام داده دزدگیر فروشگاهی آلارم کاذب بزند و مشتری خوب فروشگاه که سرقتی انجام نداده مورد اتهام قرار بگیرد و دیگر هرگز او را در فروشگاه خود نبیند.
۲- اگر مدیر فروشگاه چندین بار آلارم کاذب دزدگیر فروشگاهی را ببیند اعتماد خود را نسبت به عملکرد دزدگیر فرشگاهی از دست می دهد و دزدگیر فروشگاهی را چوپان دروغگو قلمداد می کند و ممکن است حتی با تشخیص یک سرقت واقعی و به صدا در آمدن هشدار سرقت از جانب دزدگیر فروشگاهی مدیر فروشگاه اقدامی جهت جلوگیری از سرقت انجام ندهد .
قابل ذکر است دزدگیر فروشگاهی اسپینر به علت مجهز بودن به سیستم و الگوریتم های تشخیص و تفکیک امواج نویز از امواج تگ هرگز بدون حضور تگ آلارم کاذب ندارد و می توان برای به صدا در آمدن هر مرتبه دزدگیر فروشگاهی اسپینر سرقت از فروشگاهتان را قطعی بدانید و مانع از آن شوید و همچنین مانع تخریب برند و مشتری مداری شما شود .

۲- سرعت بالای آشکار سازی دزدگیر فروشگاهی اسپینر

سرعت آشکار سازی دزدگیر فروشگاهی بدین معناست که اجناس فروشگاه که تگ امنیتی به آنها متصل است با چه سرعتی از میان دزدگیر فروشگاهی عبور کند ، دستگاه هشدار خطر را به صدا در می آورد ؟ بطور طبیعی یکی از مشکلات اساسی که دزدگیرهای فروشگاهی معمولی دارند سرعت آشکار سازی پایین آنها می باشد بطوریکه اگر سارق با عجله از میان دزدگیر فروشگاهی عبور کند دزدگیر فروشگاهی قادر به شناسایی آن نمی باشد . متاسفانه سرعت آشکار سازی در دزدگیر های فروشگاهی نامرغوب ، در زمان خرید مناسب است ولی رفته رفته با گذشت زمان پایداری خود را از دست داده و سرعت آشکار سازی آنها کاهش می یابد اما باید توجه داشت دزدگیر فروشگاهی اسپینر به علت دیجیتال بودن و استفاده از پردازشگرهای پر سرعت الکترونیکی قادر به شناسایی تگ با سرعت بیش از ۵۰ کیلومتر بر ثانیه می باشد . این سرعت بالای آشکار سازی را حتی در برندهای معتبر جهانی نیز نمی توان مشاهده کرد.

۳- آشکار سازی چندین تگ به صورت همزمان در دزدگیر فروشگاهی اسپینر

آشکار سازی چندین تگ به صورت همزمان بدان معناست که در صورتی که سارق چندین کالا را با هم سرقت نمود دزدگیر فروشگاهی قادر به شناسایی آنها باشد . متاسفانه در آشکار سازی چندین تگ به صورت همزمان برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی نیز دارای مشکل اساسی می باشند و قادر به شناسایی چندین تگ به صورت همزمان نیستند و به راحتی می توان از آنها سرقت نمود این در حالی می باشد که دزدگیر فروشگاهی اسپینر این مشکل را مرتفع کرده و به راحتی بدون محدودیت تعداد تگ قادر به شناسایی همزمان تگ های عبوری از خود می باشد. مزیت شناسایی تگ ها به صورت همزمان کاری بسیار دشوار است که واحد تحقیق و توسعه شرکت اسپینر به عنوان تنها شرکتی که محصولاتش این قابلیت دارند در بین رقبای خارجی اش آن را متمایز می کند.

۴- فاصله پوشش دهی بیشتر در دزدگیر فروشگاهی اسپینر

یکی از مسایل بسیار مهم در دزدگیر های فروشگاهی میزان قدرت استاندارد فرستنده و گیرنده امواج دزدگیرهای فروشگاهی می باشد که تعیین کننده فاصله پوشش دهی درب خروجی فروشگاه می باشد . دزدگیر های فروشگاهی معمولی با قوی ترین تگ فروشگاهی فاصله بیشتر از ۱۳۰ سانتی متر را پوشش نمی دهند این فاصله پوشش دهی در شرایط محیطی ایده آل می باشد و در صورتی که محیط آلوده به امواج نویز باشد این فاصله حتی کمتر هم می شود و اگر مدیر فروشگاه مستاجر باشد این مساله برای زمان جابجایی مشکل ساز شده و عملا دزدگیر فروشگاهی خریداری شده بی مصرف می شود ، محصولات اسپینر این مشکل را حل کرده و با یک سیستم معمولی اسپینر می توانید خروجی های تا ۲۰۰ سانتی متری را به راحتی پوشش دهد و هزینه شما را برای خروجی های بزرگ کاهش دهد.

۵- تنوع محصول بر اساس اصناف

هر صنفی دارای کالایی می باشد که خصوصیات آن با اصناف دیگر متفاوت است پس نمی توان برای تمامی اصناف از یک مدل دزدگیر فروشگاهی استفاده نمود که این بزرگترین اشتباهی است که شرکتهای فعال در این حوزه مرتکب می شوند و موجب نارضایتی مشتریان خود می شوند به عنوان مثال نمی توان دزدگیر فروشگاهی را که برای صنف پوشاک به کار می رود برای هایپر مارکتها ، فروشگاه کیف و کفش ، فروشگاه لوازم جانبی موبایل ، فروشگاه لوازم آرایشی و یا کتاب فروشی ها بکار برد البته باید توجه داشت علت آنکه از یک محصول برای اصناف مختلف استفاده می شود نداشتن سبد کالایی کامل از محصولات دزدگیر فروشگاهی حال در نظر بگیرید که شرکت اسپینر دارای بیشترین تنوع محصول از نظر تکنولوژی و از نظر ظاهری برای سلایق و اصناف مختلف در صنعت EAS می باشد تنوع محصولی شامل سه تکنولوژی EM  و  AM , RF  هر کدام به تفکیک کاربری فروشگاه .

۶- تاثیر ناپذیری دزدگیر فروشگاهی اسپینر از تغییر دکوراسیون

شاید از خود بپرسید که تغییر دکوراسیون چه ارتباطی به دزدگیر فروشگاهی دارد اما باید این نکته را بدانید که دزدگیر فروشگاهی یک وسیله ی الکترو مغناطیسی می باشد و محیط بر روی آن تاثیر مستقیم دارد بطوریکه دزدگیر های فروشگاهی معمول به علت آنالوگ بودن ، تنظیماتشان به هم ریخته و نیاز به حضور اپراتور برای تنظیم مجدد می باشد و برای هر بار تنظیم از شما مبلغی به عنوان اجرت تنظیم دریافت می کنند در حالی که دزدگیر فروشگاهی اسپینر به علت دیجیتال بودن و تنظیمات کامپیوتری و هوشمند ، تغییرات محیط را احساس کرده و خود را نسبت به شرایط محیطی جدید مانند اضافه کردن  تجهیزات برق و روشنایی و … تطبیق می دهد و بدون نیاز به حضور اپراتور برای تنظیمات جدید به کار خود ادامه می دهد .

۷- عملکرد مناسب در کنار تجهیزات برقی و فلزی و تگ های ساکن

اگر دزدگیر های معمولی استفاده کرده باشید حتما دیده اید که با روشن کردن لامپ های متال یا کولر گازی یا باز و بسته شدن درب برقی یا آسانسور و پله برقی و افتادن تگ در کنار آنتن دزدگیر فروشگاهی شروع به صدا در آوردن آلارم خطر می کند این به این علت است که دزدگیر فروشگاهی آنالوگ قادر به فیلتر کردن امواج نزدیک به فرکانس کاری دستگاه نیستند و نمی توانند در چنین مواقعی عملکرد مناسبی داشته باشند این در حالی است که دزدگیر فروشگاهی اسپینر مجهز به سیستم ” بک گراند کنسلینگ ”  و قادر به شناسایی و تفکیک امواج  و تگ های ساکن می باشد و به راحتی می توان آن را در کنار درب برقی ، لامپ های متال  ، آسانسور ، چارچوب فلزی پله برقی نصب نمود و حتی پشت آنتن های دزدگیر فروشگاهی اجناس تگ خورده قرار داد.

۸- قیمت مناسب دزدگیر فروشگاهی اسپینر

دزدگیر فروشگاهی کالایی برای تامین امنیت فروشگاهی شما می باشد . با خرید دزدگیر فروشگاهی که نتواند امنیت را تامین کند سرمایه شما را هدر می رود و علاوه بر هزینه ایی که بابت خرید آن کرده اید کالای شما نیز سرقت شده و شما در پایان سال با کسری قابل توجهی از موجودی انبار مواجه خواهید شد لذا با تمامی امکانات امنیتی که دزدگیرهای فروشگاهی اسپینر دارد تنها مبلغی ناچیز از دزدگیرهای نامرغوب گرانتر و حدود قیمت آن تا یک چهارم قیمت دستگاههای وارداتی اروپایی و آمریکایی می باشد لذا با خرید دزدگیر فروشگاهی اسپینر با صرف هزینه کمتر مالک دزدگیر فروشگاهی می شوید که کیفیت آن از محصولات اروپایی و آمریکایی بیشتر است.

۹- ایرانی بودن و گارانتی معتبر

بیشتر دزدگیر فروشگاهی که در کشور نصب شده به علت وارداتی بودن  و نبود متخصص و نمایندگی اصلی در کشور فاقد گارانتی معتبر می باشد و شرکت های فروشنده آنها قادر به تعمیر آن نمی باشند لذا شرکت اسپینر به عنوان تولید کننده دزدگیر فروشگاهی در کشور تمامی محصولات خود را ۳۶ ماه گارانتی تعویض بی قید و شرط نموده و پس از گذشت مدت گارانتی در صورت بروز هر گونه مشکل فنی تمامی قسمت های معیوب را تعمیر می نماید .
همچنین شما با خرید دزدگیر فروشگاهی اسپینر از اصالت دستگاه که متعلق به شرکت ایرانی می باشد مطمئن هستید در حالی که ممکن است به علت نداشتن تخصص کافی در این زمینه دزدگیر فروشگاهی نامرغوب را به عنوان دزدگیر مرغوب به شما بفروشند.

نوشتهٔ پیشین
تعریف اسپینر از گارانتی گیت فروشگاهی
نوشتهٔ بعدی
اخذ استاندارد ISO 9001: 2015 از DQS آلمان و تایید آن از سوی شبکه جهانی گواهی نامه های بین الملی IQNET سویس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین ویدئو ها

مقالات جدید

فهرست