درباره محصولات اسپینر

تاکنون واژه گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی را شنیده اید ؟

این واژه ها برگرفته از واژه EAS یا همان ناظر الکترونیکی کالا می باشد. همانطور که از نام آن مشخص است ، دزدگیر فروشگاهی وسیله ایی برای جلوگیری از سرقت کالا ها درفروشگاه های مختلف می باشد. گیت فروشگاهی در تمام دنیا با سه تکنولوژی مورد استفاده قرار می گیرد که عبارتند از : RF که مخفف Radio Frequency ،AM  که مخفف Magnetic   Acousto و EM  که مخففMagnetic  Electro می باشد.
رایج ترین گیت فروشگاهی در دنیا به علت قیمت مناسب و تنوع محصول ، گیت فروشگاهی با تکنولوژی RF می باشد که در ایران و یا بطور کلی در خاورمیانه تنها شرکتی که توانسته به این تکنولوژی دست بیابد شرکت اسپینر می باشد که تنوع محصول اسپینر در این تکنولوژی به ۹ مدل می رسد. ولی این سیستم بدلیل فرکانس کاری بالایی که دارد برای برخی اصناف نمی تواند مورد استفاده قرار بگیرد مخصوصا کالا هایی که دارای بسته بندی فلزی یا مشتقات فلز باشد مانند لوازم جانبی موبایل ، لوازم آرایشی و… هستند . به همین دلیل برای چنین فروشگاه هایی از تکنولوژیAM استفاده می شود. در این بین شرکت اسپینر در سال ۱۳۹۱ توانست با تکیه بر واحد تحقیق و توسعه خود این تکنولوژی را نیز بومی سازی کند . تنوع محصول شرکت اسپینر در این تکنولوژی به ۱۲ مدل می رسد .در حال حاضر شرکت اسپینر توانسته نمونه اولیه گیت فروشگاهی EM را که مصارفی خاص در کتابخانه ها و فروشگاههای آرایشی بهداشتی دارد ، تولید کند.
اما دیگر محصولات شرکت اسپینر خنثی کننده لیبل با تکنولوژی RF در دو مدل و خنثی کننده لیبل با تکنولوژی AM در دو مدل می باشد که مصارفی در فروشگاههای هایپر مارکت ، کتاب فروشی ، لوازم آرایشی دارد.
تمامی محصولات تولیدی شرکت اسپینر بدلیل کیفیت بالای قطعات الکترونیکی به کار رفته در آنها دارای گارانتی ۳۶ ماه تعویض بی قید و شرط می باشد .
با قاطعیت می توان گفت که در حوزه صنعت گیت فروشگاهی در بین تولید کنندههای بین المللی اسپینر بالاترین تنوع محصول را دارا می باشد و قادر است هر گونه سلیقه ایی را تحت پوشش قرار دهد .

فهرست