گیت ضد سرقت فروشگاهی

این روزها از گوشه  و کنار شنیده می شود برخی اشخاص که تخصصی در حوزه مخابراتی و الکترونیک ندارند اظهار می کنند که امواج برخی گیت های فروشگاهی  برای بدن مضر می باشند . اما آیا واقعا گیت فروشگاهی برای بدن انسان مضر می باشد ؟
پاسخ سوال : انرژی امواج گیت فروشگاهی چقدر است؟ به ما برای شفاف سازی این موضوع کمک میکند

به فاصله بین دو قله متوالی ” طول موج ” گفته می شود و برای دو موجی که دارای سرعت یکسان هستند موجی که دارای بسامد(فرکانس) بالاتری است طول موج کوتاهتری دارد و موجی که بسامد پایین تر دارد طول موج بلند تری دارد .
 باید توجه داشت که کاهش اندازه طول موج موجب افزایش نفوذپذیری موج می شود و هرچقدر نفوذپذیری موج افزایش یابد امکان مضر بودن آن برای بدن انسان بیشتر میشود . حال توجه داشته باشید فرکانس گیت فروشگاهی در تکنولوژی AM ، ۲ تا ۱۰ مگاهرتز (هر مگاهرتز  ۱۰۰۰۰۰۰ هرتز می باشد ) و در تکنولوژی RF ، ۵۸ کیلوهرتز ( هر کیلو هرتز ۱۰۰۰ هرتز ) می باشد ، این در حالی است که فرکانس گوشی های موبایل که هرکدام از ما در جیب خود یکی از آنها را داریم ۲٫۴ گیگاهرتز (هر گیگاهرتز ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ هرتز می باشد ) می باشد یعنی طول موج موبایل از گیت فروشگاهی با تکنولوژی RF هزار برابر و از تکنولوژی AM یک میلیون برابر کوتاهتر است .
پس می توان گفت نفوذپذیری امواج موبایل ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰۰ برابر بیشتر از گیت فروشگاهی است ، لذا اگر قرار باشد این امواج آسیبی به بدن انسان برساند امواج موبایل ۱ میلیون برابر آسیب بیشتری به بدن می رساند و قاطعانه می توان گفت امواج گیت فروشگاهی هیچگونه ضرری برای انسان ندارد حتی برای خانم های باردار.
از نمونه کالاهای دیگر که امواج آنها دارای نفوذپذیری چندین هزار برابر بیشتر نسبت به گیت فروشگاهی هستند می توان از آنتن تلویزیون ، گیرنده های دیجیتال و ماهواره ایی ، مایکروویو و … نام برد .
برای تایید سلامت گیت فروشگاهی برای بدن دلایل بسیاری وجود دارد که بعلت فنی بودن محض ، خارج از درک عمومی می باشد و نمی توان آنها را مطرح نمود.
نوشتهٔ پیشین
تگ گلف
نوشتهٔ بعدی
دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه استیجاری میخواهید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین ویدئو ها

مقالات جدید

فهرست