تعریف اسپینر از گارانتی گیت فروشگاهی

شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر تفکر  ” نبود خدمات پی از فروش در محصولات ایرانی ” را درک کرده و قدمی مهم در ارائه خدمات پس از فروش سریع برداشته است .

تعریف اسپینر از گارانتی گیت فروشگاهی چیست ؟
تعریف ما این است که اگر گیت فروشگاهی پس از نصب دچار هرگونه مشکل فنی شد که با حضور در محل مشتری نتوان آنرا برطرف کرد ، این محصول شامل قوانین تعویض می گردد .

گارانتی شامل چه محصولاتی می شود ؟
تمامی محصولات الکترونیکی تولید شده شرکت اسپینر دارای گارانتی ۳۶ ماه تعویض بی قید و شرط می باشد . همچنین کلیه تگ های فروشگاهی و جداکننده ها شامل گارانتی ۱۰ ساله می باشند . در این بین محصولاتی همچون بدنه های گیت فروشگاهی و لیبل های امنیتی هیچگونه گارانتی ندارند .

گارانتی محصولات از چه زمانی شروع می شود ؟
مشتریان پس از خرید محصولات اسپینر کارت گارانتی دریافت می نمایند که شماره سریال محصول در آن درج شده است . از زمان نصب گیت فروشگاهی خریدار ۷۳ ساعت فرصت دارد گارانتی محصول خود را در وبسایت شرکت ثبت نماید و پرینت ثبت را نزد خود نگه دارد و در زمان نیاز  برگه پرینت شده را به روئیت مسئول شرکت برساند .

چه کسانی مجاز به ارائه گارانتی محصولات شرکت اسپینر به مشتریان هستند ؟
در صورتی که گیت فروشگاهی را به صورت مستقیم یا غیر مستقیم تهیه می نماید . مسئول ثبت گارانتی شخص خریدار است . شما محصولات اسپینر را یا از شبکه نمایندگی رسمی شرکت اسپینر تهیه می نمایید و یا از افراد دیگر در حوزه گیت فروشگاهی جزء همکاران شرکت اسپینر می باشند . که در هر صورت شما جزء مشتریان شرکت اسپینر هستید .

تعریف خدمات پس از فروش
خدماتی مشابه : نصب گیت فروشگاهی ، تنظیمات ، جابجایی گیت فروشگاهی و نصب مجدد در محل جدید و تعمیرات پس از اتمام قرارداد ، خدمات پس از فروش محسوب می شوود که کلیه این خدمات به دو صورت به خریدار در محل خودش ارائه می شود که در ذیل آمده است :

  1. خرید به صورت مستقیم از شرکت اسپینر تهیه نمایید :

در این صورت مسئول خدمات پس از فروش شرکت اسپینر می باشد و تا پایان مدت قرارداد خدمات پس از فروش رایگان می باشد .

  1. خرید به صورت غیر مستقیم و از طریق شرکت های همکار اسپینر انجام شده باشد :

در این صورت مسئولیت ارائه خدمات پس از فروش بعهده فروشنده بوده و شرکت اسپینر تنها موظف به تعمیرات و یا تعویض در محل شرکت خود می باشد . خریداران عزیز در این حالت توجه داشته باشید که شخص فروشنده خود را برای ارائه خدمات پس از فروش در محل فروشگاه شما سلب مسئولیت ننماید .
در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب شکایت خود را با ما در میان بگذارید .

نوشتهٔ پیشین
دزدگیر فروشگاهی
نوشتهٔ بعدی
مزایای دزدگیر فروشگاهی اسپینر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

آخرین ویدئو ها

مقالات جدید

فهرست