ما اسپینر هستیم

شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر تنها شرکت مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری به عنوان تولید کننده ناظر الکترونیکی کالا و عضو شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد . ما در سال ۱۳۸۹ آغاز به طراحی و تولید گیت های ضد سرقت فروشگاهی و سعی در بومی سازی تکنولوژی RF در ایران نمود یم. پس از تولید انبوه موفق تکنولوژی RF و کسب رضایت مشتری از نظر کیفیت و خدمات پس از فروش ،  ما در سال ۱۳۹۱ تصمیم به طراحی و تولید گیت ضد سرقت فروشگاهی با تکنولوژی AM  گرفتیم ، که پس از گذشت دو سال توانستیم به انحصار چند شرکت تولید کننده اروپایی و آمریکایی خاتمه داده و گیت ضد سرقت فروشگاهی اسپینر با تکنولوژی AM را در سال  ۱۳۹۳ با تعدادی محدود به بازار عرضه کنردیم وخوشبختانه به دلیل استقبال خوب مشتریان تولید این محصول سرعت قابل توجهی یافت . واحد تحقیق و توسعه شرکت ما در حال  حاضر  در حال طراحی و بومی سازی گیت فروشگاهی با  تکنولوژی EM می باشد.عکسی که در اینجا می بینید مجوز فناوری صادر شده از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان جهت تولید موفق گیت فروشگاهی با سه تکنولوژی RF / AM  /EM  به شرکت دانش بنیان نیرو پردازش اسپینر می باشد .
این مجوز جهت اطمینان دادن به مشتریان عزیز ما، از این منظر که شرکت اسپینر یک شرکت بازرگانی نیست بلکه این شرکت برای نیازهای امنیتی مشتریان خود تحقیق کرده  و در نهایت محصولی بر اساس نیاز های اساسی آنها تولید نموده است و دراین راه همیشه حمایت گرم هموطنان عزیز موجب دلگرمی ما شده است .
ما نیروی کار جوان با تجربه علمی و فنی کافی در اختیار داریم و دارای  کمترین میانگین سنی در حوزه EAS در ایران بوده  ،همچنین ما تنها شرکتی در ایران هستیم که در هرلحظه از زمان ، انباری ، با  تعداد موجودی بالا از تمامی رنج های فرکانسی مربوط به  گیت فروشگاهی را داریم، این تعداد بالا در انبارش کالا به مشتریان ما این اطمینان را داده که برای تامین نیازهای خدماتی و گارانتی محصولات با مشکلی روبرو نخواهند شد  .

همچنین اخذ استاندارد  ISO 9001:2015 از DQS آلمان نیز یکی از افتخارات ما می باشد که در اینجا علاوه بر آن تاییدیه شبکه جهانی گواهینامه های بین المللی IQNET سویس را نیز می توانید مشاهده بفرمایید .

ما مفتخر به همکاری با کلیه فعالین رده اول در حوزه EAS در ایران به عنوان تامین کننده گیت فروشگاهی می باشیم و تمام سعی خود را برای کنترل قیمت یکسان محصولات خود در سراسر کشور نموده ایم تا افراد سودجویی که قصد فروش محصولات ما رابا قیمت بالاتر از قیمت مصوب داشته باشند شناسایی نموده و آنها را از دایره توزیع کنندگان گیت فروشگاهی اسپینر خارج نماییم .

امید آن است با حمایت شما هموطنان عزیز محصولات شرکت نیرو پردازش اسپینر را به دیگر کشور های دنیا ارائه دهیم و موجب افزایش کیفیت تولید و خدمات پس از فروش بهتر در کشور عزیزمان گردد.

فهرست